Yaptığımız işi seviyoruz.

Öğrencilerimiz bizim için her zaman değerli kalacak.

Biz Kimiz?

Dijital Dünyada Sınırları Aşan Yaratıcılığa Davet: Eğlencenin Yaşı Yok!

Kodminix sadece bir eğitim yeri değil, aynı zamanda yaşlarına ve ilgi alanlarına bakılmaksızın her yaştan çocuğun kalbinde yer etmeyi hedefleyen bir aileyiz. Deneyimli bir ekip tarafından kurulan şirketimiz, oyun dünyasının çeşitli alanlarından gelen uzmanlarla dolu bir ekiple çocuklarımıza unutulmaz bir öğrenim deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Kodminix olarak, çocuklarımızın güvenliği ve ailelerin huzuru bizim için önceliklidir. Eğitimlerimiz güvenli bir çevrimiçi deneyim sunmak adına özenle tasarlanmıştır. Ayrıca, ebeveynlere çocuklarının eğitim deneyimini yönetme ve izleme imkanı sunan araçlar da içermekteyiz.

Bize Katılın!

Eğlencenin yaş sınırları olmadığını düşünen bir ekibiz ve sizinle birlikte bu eşsiz yolculuğa çıkmak istiyoruz. Kodminix ailesine katılarak, çocuklarımıza benzersiz ve öğretici oyunlar sunmada bize eşlik edebilir, geleceğin oyun dünyasını birlikte şekillendirebilirsiniz.

Eğlencenin yaş sınırları olmadığını hatırlayarak, birlikte büyüyen ve öğrenen bir topluluk oluşturmak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımla,

Kodminix Ekibi

Tam Öğrenilene Kadar

Her kursiyer ile dikkatlice ve acele etmeden ilerliyoruz.

2020
Kuruluş Yılı
293
Mutlu Müşteriler
21
Öğretmenlerimiz
96
Bitirilen Kurslar